Uzaktaki Sevgiliye Sözler ve Aşk Sözleri

 Uzaktaki Sevgiliye  Sözler ve Aşk Sözleri
Okunuyor Uzaktaki Sevgiliye Sözler ve Aşk Sözleri

İçerik, Uzaktaki Sevgiliye Sözler, Uzaktaki Sevgiliye Aşk Sözleri, Uzaktaki Sevgiliye Güzel Sözler, Aşk Sözleri Sevgiliye, Aşk Sözleri Anlamlı, Aşk Sözleri Yeni, Aşk Sözleri Kısa, Aşk Sözleri Uzun, Aşk Sözleri İndir, Aşk Sözleri Etkileyici, Aşk Sözleri Romantik, Aşk Sözleri Duygusal

Her an yanı başınızda hissettiğiniz insanlar bazen mecburen sizden uzaklaşabiliyor. Oysaki sevgilinizi ne kadar çok sevdiğinizi ifade etmenin en kolay yollarını ararken, birden karşınıza sevgilinize uzakta olsa bile Aşk Sözleri göndermenin en kolay yolu olması gerekir. Oysa uzaktaki sevgiliye söyleyebileceğiniz en güzel sözler ile onu uzakta olsa bile onu bir tebessüm ile ve güzel bir söz ile mutlu edebiliyorsunuz. Buda aranızdaki uzaklık ve mesafenizin anlamsız kaldığınız bir ifadesidir. Oysa uzaklık aranızdaki aşkı öldürmez. Aksine aranızdaki mesafe aşkınızı büyütür. Öyleyse sitemize eklediğimiz bu güncel sözler ile sevgilinize en güzel aşk sözlerini yollayabilirsiniz. Uzaktaki sevgiliye söyleyebileceğiniz en güzel aşk sözleri’ni sitemizde bulabilirsiniz. En Güzel Kısa Aşk Sözleri ve uzaktaki sevgiliye kısa güzel sözler yer almaktadır.

Uzaktaki Sevgiliye Sözler

Aşkın ne olduğu, uzun yıllardır tartışılmıştır ve hâlâ tartışılmaya devam etmektedir. Ancak aşkı gerçekten hem bedeniyle hem de ruhuyla yaşayan biri için, aşk hakkında söylenen o karmaşık sözlerin, bilimsel açıklamaların bir önemi yoktur. “Ârife târif gerekmez” derler ya hani, işte aynen bu durumu anlatmaktadır. Aşkı tadan, onu içine sindiren insan zaten aşkın ne olduğunu çok iyi bilmektedir. O, aşkı öylesine iyi tanımıştır ki âdeta baktığı her yerde onu görmektedir. Fakat bu kişiler bile kimi zaman aşk hakkında konuşmakta zorlanabilirler. Aşk üzerine söyleyecek çok şeyleri olsa da bazen akıllarına ilham gelmez. Bu gibi durumlarda aşk sözleri devreye girmektedir. Sitemizdeki aşk sözleri de size bu konuda destek olacaktır. Aşk sözleri, kendi içinde pek çok kategoriye ayrılmaktadır. Örneğin sitemizde, manalı aşk sözleri, romantik aşk sözleri, harika aşk sözleri, dayanılmaz aşk sözleri, komik aşk sözleri de bulunmaktadır. Sitemizde yer alan aşk sözleri bununla sınırlı değildir. Dilerseniz bu yazımızı okuduktan sonra  başka kategorilerimize de göz gezdirebilirsiniz. Bu sayfada ise aşk sözlerinin en güzellerini okuyacaksınız. Bu sayede aşkı anlatmak sizin için daha kolay olacak, aşk mevzularında sizin sözünüz geçecektir. “Aşk benden sorulur” diyorsanız bu sözleri mutlaka okumalısınız. Çünkü aşkı tüm şeffaflığıyla yansıtan bu sözler, aşık olan herkese hitap etmektedir. Aslında, aşk da öyledir, herkese hitap eder. Mesele, onu duyabilmekte, ona cevap verebilmektedir. Bazılarının yüreği aşkın sesine kapalıdır, dudakları aşkaka karşı sürgülüdür. Bir türlü aşk ile muhatap olmasını beceremezler. Bazıları da aşk ile çok iyi anlaşırlar, aralarından su sızmaz. Aşk ile sohbet etmeye doyamaz onlar her gece, sessizlik çökünce. İşte bu sözler, aşk ufkunuzu genişletecek ve onu her yönüyle tanımanıza yardımcı olacaktır.

Bu Sözler de ilginizi çekebilir (Tıklayın)  Sevgiliye Aşk Sözleri

UZAKTAKİ SEVGİLİYE EN GÜZEL AŞK SÖZLERİ

Kimi zaman aşk yeni çıkacak bir filmin fragmanına benzer. Bütün güzellikleri yalnızca tanıtımda görürsün. İzlediğinde ise bakarsın ki tüm senaryo bir rüyaymış.

Aşk, baktıkça güzelleşirmiş. Konuşmakla da zenginleşirmiş.

Sobaya elini sürmek gibidir aşk. Bir kere yakar, iz bırakır. Bir daha dokunmaya cesaret edemezsin, yanına yaklaşabilirsin sadece o kadar.

Aşk gülünü seven, dikenine katlanmak zorundadır.

Aşk bir ortaklıktır ve iki taraf da genelde zarar eder.

Seni sevmek, gözleri açıkken rüya görmeye benziyor.

Aşk dediğin bir seferdir ey yolcu. Yüreğinin azığını bol hazırla.

Sen mutluluk zincirimin en büyük halkasısın. Sen olmazsan dağılır, her biri ayrı yana savrulur.

Birbirine bakmanın değil, beraber aynı tarafa bakmanın adıdır aşk.

Aşk kimi zaman küser, ancak hiçbir zaman kin tutmaz.

Binbir sevda çiçeğinden süzülmüş aşk balını, yüreğimin içinde sana sunuyorum, şifa olsun, aşk olsun sevgilim.

Aşk genellikle kadınları zeki, erkekleri ise aptal yapar.

Kalp bir mum, aşk fener gibidir. Fenersiz mum bir gün sönmeye mahkumdur.

Aşk tıpkı çorap gibidir. Çifttir ve birbiriyle uyumlu olmalıdır.

Aşk dediğin, dertlere düşürür. Kalbinin kilidini açtırır. Ferhat gibi koca dağları aştırır.

Aşk deliliktir derler. Ben de delilerin delisiyim.

Denizin dalgaları misalidir aşk. Sesini duyarsın, fakat nereden geliyor, nereye gidiyor bilemezsin.

Aşk denizindeki mumdan gemilerin güvertesinde bekliyorum. Kaptanı sensin, alabora olmadan gel.

Dile gelse de aşk, yüreğine haykırsa. Sen sağır isen, ne fayda….

Aşk dedikleri bir şeyin içindeyim. Ne karşılıklı denir, ne ne de platonik.

Aşk, yürek koğuşunun en hırçın gardiyanıdır.

Aşk, dünyadaki en derin acının ve en tatlı mutluluğun birleşimidir.

Aşk ehli olmak zordur. Aşka ehil olmak çok güçtür. Aşkın ehliyetini herkes alamaz, çoğu kişi direksiyon kursundan bile geçemez!

Bu Sözler de ilginizi çekebilir (Tıklayın)  Aşkı Anlatan Sözler

Aşk tıpkı bir ekmeğe benzer. Ya tükenir, ya da küflenir.

Aşk, onun gözünden düşen tek bir damlaya bile kıyamamaktır. Bakmaya doyamamaktır. Yerine kimseyi koyamaamaktır. Onsuz olamamaktır.

Aşk erkeklere çok yakışır. Peki ya kadın? O zaten aşkın ta kendisidir.

Aşk gelecek bir kalpten, sen esirgenmez.

Aşk dediğin kulakla işitmez, gözle görmez. Ruh ile duyar, onunla görür.

Aşk güneşe benzer, körler bile onu hissedebilir.

Aşk, dört ayaklı bir masa gibidir. Güven, vefa, sadakat ve saygı onun ayaklarıdır.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle