Sevgiliye seni seviyorum sözleri uzun

 Sevgiliye seni seviyorum sözleri uzun
Okunuyor Sevgiliye seni seviyorum sözleri uzun

Sevgiliye seni seviyorum sözleri uzun

Seni seviyorum sözlerini en uzun ve en güzel halini sizler için hazırladık. Herkes sevdiğine uzun uzun istediği kadar ” seni seviyorum ” diyebilir. Bazen bazı sözler kaplten geçer ama sözler olarak dökülemez dillerden işte tam bu sebepten dolayı ” Sevgiliye seni seviyorum sözleri uzun ” makalemizi yayımlıyoruz. Ve bunun gibi daha fazla nice yazılarımız için sozler.org sitemiz sizler için burada !

Uzun Seni Seviyorum Sözleri
 • Günaydın sevdiğim, bugünü hayatımın ilk günü gibi hissediyorum. Her uyandığım güne senin sayende yeniden başlıyorum. Seni o kadar çok seviyorum ki, bu hayatta ki kendi varlığımı sensiz düşünemiyorum. Sen bana verilmiş sadece bir hediye değilsin. Aynı zamanda benim yaşama sevincim, bu çıkarcı hayata tutunma amacımsın.
 • Seni seviyorum. Bir nedeni yok aslında seni sevmemin. Sadece seviyorum, benim umudum olduğun için. Tam kendimden vazgeçmişken karşıma çıktığın içindir beklide. Bilmiyorum ama o kadar samimi, sıcak ve içten bir şekilde davrandın ki bana, işte nedensiz seviyorum seni.
 • Biricik sevgilim, sensiz dünyanın bana hiçbir anlam ifade etmediği yaşamımda yer aldığın, beni kendi hayatının içine dahil ettiğin için seni çok seviyorum. Beni hep sev ve hiç bırakma olur sevgilim.
 • Seni şöyle seviyorum böyle seviyorum diyemem fakat sarılırım sözgelişi yemek yaparım, en sevdiğim kitabı okurum sana. Üşürsen en sevdiğim küçüklük pikemi örterim üstüne. Dışarı çıksan camda yolunu gözlerim. Hasta olsan sabaha kadar başında beklerim. Ağlarsan seninle ağlar, gülersen seninle gülerim. Bebek gibi boynumda uyuturum mesela başını okşayarak. Öyle yaralarını sararım filan diyemem, biliyorum ki geçmiş yaralar sarılmaz ama bir daha yara almaman için kalkan olurum sana. Bir annenin yavrusunu sahiplenmesi gibi sahiplenirim. Bir ablanın / abinin kardeşini savunması gibi savunur kollarım. Bir baba gibi çabalar bakarım sana. Arkadaş gibi dinlerim, kardeş gibi severim. Hep yanında kalırım, konuşmasan susar beklerim seni. Ben seni öyle böyle sevmem, ben seni güzel severim.
Bu Sözler de ilginizi çekebilir (Tıklayın)  Romantik Güzel Sözler

sevgiliye seni seviyorum sözleri uzun

 • Her geçen gün aşk biraz daha tutsak alıyor beni. Kelepçem gözlerin, damgam dudakların.. Dolunay zindan üstünden yansıyor duvarıma, bir sen geliyorsun aklıma bir de sana tutuklu olmak..
 • Seninle yastık savaşı yapmak istiyorum,pijamalarımızla sabaha kadar çizgi film izleyelim istiyorum,geceleri oyunlar oynayalım,balkona çıkıp gıybet yapalım,oyuncakçıya gidip birbirimizi şımartalım,lunaparka gidip deliler gibi eğlenelim ve günün nihayetinde pamuk şeker yiyelim,çimenlere uzanıp semanı izlerken bulutları bir şeylere benzetelim,yıldızlardan da şekiller çizelim,gökkuşağına kadar koşalım,su savaşı yapalım,yağmur yağarken dışarı çıkıp çamurlara basalım ve ıslanalım,kartopu oynayıp kardan adam yapalım,bankta kitap okuyalım,sabaha kadar kutup ayısı dansı yapalım,birbirimizin sivilcelerine isimler takalım,oyuncaklarla uyuyalım istiyorum.Ben yalnızca senin yanında çocuk kalmak istiyorum.
 • Yüzüm kime dönük olursa olsun yüreğim hep sana dönük olacak. Ben senden başkasına kapı nasıl açılır bilmiyorum.
 • Sana olan sevgimi anlatmaya yetmez kelimeler fakat bir tümceyle özetlemem gerekirse sol yanımın üstüne yatmıyorum canın acımasın diye.
 • Yarı yolda kalmış, olduğumda yerde ümitsizliğim ile beraber zaman geçiriyorken, tanrım seni bana gönderdi. Artık o eski halimden eser kalmadı. Kaybetmiş benliğim senin tarafından bulundu, tekrar hayata döndürüldü. Yaptığın her şey için teşekkür ederim ve seni çok ama çok seviyorum.

sevgiliye seni seviyorum sözleri uzun

 • Beni bu hayatta ki varlığımın yegâne amacı seni çok sevmektir. Sevgini, yaşayan kalbimin, atış ritmi hayata göre değil artık sana göre atıyor. Seni görünce hızlanıyor. Sen yanımda yokken ise duruyor. Ne mutlu seni bana bahşeden ve seni bana sevdiren tanrıya.
 • Seni tanımadan önce ki hayatımı sorguluyorum her gün, her saat, her dakika ve her an. Neden daha öncesinde hayatıma girmedin diye kendime kızmaktan alamıyorum. Benim canım sevgilim, bana benim hayatımı bütün renkleri ile gösterdiğin için, her şey için seni çok seviyorum.
 • Sevgilim, seninle bulaşacağım günleri iple çekiyorum. Zaten diğer günlerin bende hiçbir anlamı olmuyor. Seni o kadar çok seviyorum ki, bunu sana söylemek için bile sabırsızlanıyorum. Sana attığım mesajlar, konuştuğumuz dakikalar bile kâfi gelmiyor artık.
Bu Sözler de ilginizi çekebilir (Tıklayın)  Hasret Sözleri , Hasret Sözleri Kısa

sevgiliye seni seviyorum sözleri uzun

 • Sana olan sevgim o kadar büyük ki, bir an bile seni kaybedebilirim korkusu içindeyim. Sana olan sevgim o kadar büyük ki, denizdeki kum taneleri bir araya toplansa, geri kalanınız nerede diye sorarım. Sana olan sevgim o kadar büyük ki, bir anne bebeğine nasıl şefkatle bakıyorsa aynen öyle. Sana olan sevgim o denli büyük ki, bir dünyaya sığmasının mümkünatı bile yok. O yüzden ben sana sadece seni seviyorum diyorum.
 • Seni sevmek bu hayatta bana verilen en büyük hediye. Senin sevgin benim kalbimi ısıtıyor, düşünmemi sağlıyor, işlerimi mükemmel bir şekilde yapmamı sağlıyor. İyi varsın ve ayrıca beni seviyorsun.
 • Bu hayatta “iyi ki varsın “dediğim birkaç kişi kalmış ise, bunlardan en başa seni yazarım. Bütün sevgi sözcülerinin başına senin adını koyarım. Varlığını kaybetmiş olan bütün yozlaşmışlara senin resmini gösteririm ki tekrar, kendilerine gelebilsinler diye. Sen benim duygularımın en fazlasısın. Seni ölesiye seviyorum.

 

 

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle