Romantik Aşk Sözleri

 Romantik Aşk Sözleri
Okunuyor Romantik Aşk Sözleri

içerik: Romantik Aşk Sözleri, Romantik Aşk Sözleri Sevgiliye, Romantik Aşk Sözleri eşe, Romantik Aşk Sözleri Kocaya, Romantik Aşk Sözleri eşime.

En Güzel Romantik Aşk Sözleri

Romantik olmak iki kişiyi birbirine bağlayan en kuvvetli bağdır. Küçük bir jest yapmak hiç de zor değildir ve aşk, bunu gerçekten haketmektedir. Romantik olmanın bir zorluğu, bir külfeti yoktur. Fakat nedense genellikle erkekler, romantik olmanın zor olduğunu düşürler. Hatta bazıları kendilerine bunu yediremezler. Oysa romantik olmak utanılacak ve gurur yapılacak bir şey değil, tam tersine iyi bir aşık olmanın en büyük belirtisidir.

Romantik Sözler

Romantik Aşk Sözleri belkide sevgiliye söylenecek en güzel sözlerdir. Bu sayede eşe romantik sözler, sevgiliye romantik aşk sözleri, Güzel romantik sözler ile bazende mutlu edebileceğiniz en güzel sözleri hayalinizde ve sevdiğiniz kişiyi mutlu edebiliyorsunuz.

Üstelik romantik olmak için çok paranızın olmasına, sürekli pahalı şeyler almanıza da gerek yoktur. Sıcak bir dokunuş, içten bir gülüş ve tüm samimiyetinizle söyleyeceğiniz güzel bir söz de romantik olmanız için yetecektir. Peki bunun için söylenebilecek romantik sözler nelerdir? diye merak ediyor olabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere, Romantik Güzel Sözler listesinin en iyilerini hazırladık. Size düşen şey yalnızca, bu sözlerden dilediğinizi seçerek kendinizi romantizmin akışına bırakmak olacaktır. Zaten sonrası kendiliğinden gelişecek, bu romantik sözler ile ilişkiniz farklı bir boyut kazanacaktır.

Romantik Aşk Sözleri

Bir şehir olsam ben Antalya misali, denizlerim kuruyana kadar seni severim. Bir İstanbul olsa aşk, köprüleri yıkılana, İstanbul boğazları kuruyana kadar seni severim.

Sen benim, yazmakla bitmeyen şiirimsin. Kafiyesini sevdiğim, her mısrasına aşık olduğum sevgilim.

Öyle bir sırça köşk inşa ettin ki kalbime, hiçbir zaman yıkılmayacak.

Bu Sözler de ilginizi çekebilir (Tıklayın)  Toruna Güzel Sözler

Gözlerinde aşkı okudum, nefesinde huzuru soludum. Seni istiyorum her daim, kana kana ve yudum yudum.

Aşkta takas etmek olmaz sevgili. Yüreğimi verdim, geri almam bir daha senden.

Benim sana verecek bembeyaz sayfalarım yok. Çünkü her yerine adını yazdım ben.

Dünyadaki en güzel ve en kısa hikayeyi anlatayım mı sana: Sana aşık oldum. Şimdi tek dileğim, bu hikayenin sonu mutlu bitsin.

Sana kaç defa aşık olduğumu ben bile bilmiyorum, her an her saniye…

Gel, çay yapayım sana sevgilim. Ömrümüz soğuyuncaya dek birlikte içelim.

Sen benim küçücüğüm, biricik bebeğimsin. Sevdalı dolu yüreğimde, aşkla büyüyeceksin.

Sen benim en güzel sıfatım, en özel vasfımsın. Şiirlerimin başlığı, cümlelerimin anlamı sensin.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle