Kısa Face Sözleri

 Kısa Face Sözleri
Okunuyor Kısa Face Sözleri

İçerik: En Güzel Kısa Face Sözleri, Kısa Diyarbakır bayan escort Face Sözleri 2020, Face Sözleri Kısa, Kısa Face Sözleri Aşk, Kısa Face Sözleri Anlamlı, Kısa Face Sözleri Kapak, Kısa Face Sözleri Damar, Kısa Face Sözleri Sevgiliye, Kısa Face Sözleri Arkadaşa

Face Sözleri ile arkadaşa ve sevgiliye söylenecek en güzel kısa face sözleridir. İsterseniz anlamlı uzun ve face sözlerinizi damar sözler ile etkileyecek en güzel biçimde anımsatıp, mutlu edecek şekilde yön verebilirsiniz. Artık tamamen size kalmış bir duygudur.

En Kısa Face Sözleri

İnternet, uçsuz bucaksız bir dünya gibidir. Kurulduğundan beri giderek büyümekte olan bu sanal ağ, içerisinde milyonlarca web sitesini barındırmaktadır. Bunlardan biri de Facebook sitesidir. Mark Zuckerberg tarafından kurulmuş olan bu platform, uzun yıllardan beri aktif olarak varlığını sürdürmektedir. Yeni özelliklerle ve güncelleştirmelerle her geçen gün daha da geliştirilen Facebook, duygu ve düşüncelerimizi tüm dünya ile paylaşmanın en kolay yoludur. Bu paylaşımlara ise beğenilerle, yorumlarla ve Facebook’un birbirinden renkli çıkartmaları (yüz ifadeleri) ile tepki vermek mümkündür. Facebook üzerinden yapılan paylaşımlar her saniye artmaktadır. Ancak bu paylaşımların hepsi aynı kalitede olmamaktadır. Kimileri toplumu kışkırtıcı şeyler paylaşmayı tercih ederken kimi de seçimini faydalı paylaşımlardan yana kullanmaktadır. Güzel sözler paylaşmak da Facebook’ta yapılabilecek en iyi faaliyetlerden biridir. Fakat paylaşılan bu güzel sözlerin mümkün olduğu kadar özgün, orijinal ve anlamlı olması gerekmektedir.

En Güzel Face Sözleri

İşte bu konuda size gereken desteği sağlamak üzere yola çıkan sitemiz, çalışmalarına bir yenisini daha ekleyerek Kısa Face Sözleri adlı yazıyı yayınlamaktadır. Bu yazımızda Facebook beğenilerinizi ikiye katlayacak olan birbirinden özel sözleri bulacaksınız. Bu sözlerin kısa, net ve öz olmasına da ayrıyeten dikkat ettiğimizi belirtmek isteriz. Çünkü bilindiği gibi her zaman kısa paylaşımlar daha çok okunmakta, kimse uzun uzun yazılmış paragrafları okumak istememektedir. Takipçilerinizi sıkmadan onlara güzel bir deneyim  yaşatmanızı sağlayacak ve etkileşiminizi doruğa çıkaracak olan kısa Face sözleri, profilinizi süslemek için hazırdır. Dilerseniz siz de bu sözleri hiç vakit kaybetmeden Facebook profilinizde, sayfanızda veya grubunuzda paylaşarak bol bol beğeni alabilirsiniz. Ayrıca ailenizi veya arkadaşlarınızı da gönderilerinize etiketlemenizi tavsiye ederiz. Böylece daha çok kişinin bu sözlerden faydalanmasını sağlamış olacaksınız. İşte en güzel kısa Face sözleri…

Bu Sözler de ilginizi çekebilir (Tıklayın)  Gönül Alma Sözleri, Gönül Alma Mesajları, Gönül Alıcı Mesaj

Kısa Face Sözleri

Hani uzun yazarsın  yazarsın… Karşı taraf da “aynen” diye cevap verir ya sadece, basın engeli gitsin.

Kadınların alışverişte çok güzel bir elbise beğenip, tam o sırada harika bir ceket görmesi ve en sonunda ayakkabı alması gibidir Facebook’ta takılmak. Her paylaşım başkasına sürüklüyor.

Düz yolda yürümesini bilmeyen Facebook’ta cambazlık kesiyor.

Bütün insanlar Facebook’ta göründüğü gibi iyi kalpli, yardımsever ve duyarlı ise, dışarıdaki yamyamlar nereden geldi?

Facebook sanki Türk sineması gibi. Her köşesinde bir artist var.

Paylaştığı fotoğrafları kendi beğenen insanlar ve söylediği espriye kendisi gülen insanlar, aynı dertten muzdaripsiniz!

Facebook yerine feysbuk yazan insanlar, adama saç baş yoldurtursunuz.

Facebook’ta bir gönderiyi beğenen, sonra onu paylaşan, sonra da “harika yaa” diye yorum yazan şahıs; istersen yemeğe falan çıkar o gönderiyi.

Ben, bir günün 24 saat olduğunu biliyordum. Bir saatin 60 dakikadan oluştuğunu da öğrenmiştim. Oysa sensizliğin asırlar kadar uzun gelebileceğini hiç bilmiyordum.

Doludizgin giderken sana dur diyen kişiye gerçek sevgili denir.

Face hesabını donduran kişi sana sesleniyorum! O fotoğrafların altındaki yorumlarda tek başıma kaldım aç şu hesabı.

Dün gece birini gördüm sokakta. Aynı sana benziyordu, ah seni hatırlattı bana. Anılarımız canlandı. Yanına gidip “naber kız kalitesiz?” dedim ve arkamı dönüp kaçtım.

Kuru saçlar için olan şampuanı, saçlarına su sürmeden kullanan bir insan gibisin. Ben ‘kalbim sevmek içindir’ dedim, sen kırmak için kullandın.

Güzel cümleler bulabilmek için sözün akışını bozma. Sözünün akışına kendi cümlelerini uydur.

Paylaşımlarımı sessiz sessiz takip eden, bir beğeni bile atmayan arkadaşlar, üzgünüm ancak böyle yapınca cool falan olmuyorsunuz.

Facebook isminin yanına (eklemeyin beni) yazan bir insanın çelişkisi gibiydi aşk.

Bu Sözler de ilginizi çekebilir (Tıklayın)  Arkadaşa Laf Sokucu Sözler

Kadınlar kendisi, eşi ve bebeği olsun ister hayatında. Bazı erkekler ise kendisi, eşi ve bir de yedeği olsun ister.

Sabah kalktım, alarmın çalmasına daha 1 saat varmış. Mutluluktan uyuyamadım arkadaş.

Duydum ki benden nefret ediyormuşsun. Keşke benim de o kadar vaktim olsaydı, belki ben de sana en azından nefret duyabilirdim.

Aşk sözü yazanların hepsini arkadaşlıktan çıkardım bugün. Seni hatırlatıyor hepsi bana.

Bir insan unutmak istemiyorsa, üzerinden 10 yıl da geçse tek bir ânı unutmaz. Fakat unutmak istiyorsa, bir günde 10 seneyi silip atar.

Gülümsüyorum, mutlu taklidi yapıyorum o kadar. Oysa içimde sensizliğin kasırgası esiyor.

Yürekleri değiş tokuş edemezsiniz. Herkes kendi yükünü kendisi taşır bu hayatta. Bazıları yardım eder size, bazıları daha fazla yük bindirir omzunuza.

Biz gitmek isteyenin biletini keseriz, gelmek isteyene de önlerden yer ayırtırız.

Yalan duymak istemiyor musun? O halde soru sormayacaksın kimseye.

Uğraşmayı bıraktım artık, çünkü değmediğini anladım.

Sen hayatımın bir çizgisi bile değilsin. Sadece cümlemin sonundaki küçük bir noktasın.

Paylaşacak bir şey bulamıyorum. Kalbimi darmadağın ettiler. Neyse siz beğen butonuna çökün dostlar.

Karakterine makyaj yapamazsın. Olduğun gibi sevmiyorsa bırak gitsin.

Sağımda solumda, önümde arkamda aşk var. Çok fena sobelendim.

Yorum Yap
Yapılan Yorumlar
2
 • Face facebook
  Face facebook
  ziyaretci
  2 sene önce

  facede paylaşmalık çok güzel sözler var.emeği geçenlere teşekkür ederim.
  Face gibi en güzel sözler paylaştiginiz icin teşekkürler tekrardan

  Cevapla
  7
 • güzel sevgiliye en güzel sözüm olsun
  güzel sevgiliye en güzel sözüm olsun
  ziyaretci
  2 sene önce

  söz sitelerini hala kullanmaktayım.. sitenizde güzel sözler yazılmış durumda. Begendim en azından az reklamlar var:) başarılar dilerim.

  Cevapla
  7
Giriş Yap
Yazı Ekle