Hakkımızda

Türkiye’nin en büyük söz sitesi olma hedefiyle yola çıkan www.sozler.org, 2019 itibariyle yayın hayatına başlamıştır. Herkesin, aradığı her kategoride binlerce güzel sözü bir arada bulabileceği www.sozler.org, alanının en iyisi olmak için çalışmalarını hız kesmeden sürdürmektedir. A’dan z’ye her konuda edebî sözlerin yer aldığı sitemiz, şık tasarımı ve kaliteli içerikleriyle öne çıkmaktadır. Öte yandan bu site, her zaman orijinal ve özgün olma çizgisini takip etmekte, çıktığı bu yolda her daim ziyaretçi memnuniyetini esas alarak ilerlemektedir. Buna bağlı olarak sitemiz, gün geçtikçe daha da gelişmekte ve zenginleşmektedir. Göz alıcı teması, kapsamlı içeriği ve kullanıcı dostu arayüzü ile Sozler.org, bu sektörün öncü isimlerinden biri olmayı amaçlarken, bu doğrultuda her gün yeni içerikler ile sürekli olarak güncellenmektedir.

Deneyimli yönetim ve yazar kadrosuna sahip olan sitemiz, her biri özenle hazırlanmış sözleri ziyaretçilerine sunmanın gururunu yaşamaktadır. Bünyesinde, toplumun değer yargılarına aykırı hiçbir öğeye yer vermeyen www.sozler.org, saygın duruşu ile faaliyetlerine devam etmektedir. Ziyaretçilerine her zaman iyi bir deneyim yaşatmayı gâye edinmiş olan sitemiz, bu çerçevede tüm güzel sözleri bir araya getirerek sektörün en geniş söz kaynağı olma ünvanına hak kazanmıştır. Yenilikçi bakış açısıyla, rakiplerini geride bırakmayı başaran sitemiz, yayınlamakta olduğu içerikler ile farkını ortaya koyarak adından söz ettirmektedir. Kurulduğu günden bu yana ziyaretçilerinden olumlu geribildirimler almakta olan ve ulaştığı kitlenin beğeni ve takdirlerini kazanan Sozler.org, kısa süre içerisinde elde etmiş olduğu bu başarıyı daha da ileriye taşımak için elinden gelen her şeyi yapacaktır.

Bu süreçte prensiplerinden asla ödün vermeksizin çalışmalarına devam edecek olan sitemiz, açmış olduğu bu ‘söz sayfası’na hiçbir kara leke bulaştırmayacaktır. Herhangi bir etnik kökeni küçük düşürücü, mânevî değerlerden biriyle alay edici, müstehcen, bir şahsı veya kurumu hedef alan, suça teşvik edici veya buna benzer uygunsuz hiçbir yazı ve medyayı barındırmayan sitemiz, tüm bireylerin güvenle vakit geçirebilecekleri emniyetli bir ortamdır. Bütün içeriklerin ve ziyaretçiler tarafından yazılan tüm yorumların moderasyon onayından geçerek yayınlandığı Sozler.org, hiçbir zaman tartışma ve polemik gibi durumların yaşanmadığı huzurlu bir platformdur. Sitemiz, çok sayıda kategori ve alt kategoride birbirinden farklı güzel sözler ile hizmet vermekte olup, bu konudaki ihtiyacın en iyi şekilde karşılanması vizyonuyla hareket etmektedir. “Söylenmeyen kalmasın!” sloganından güç alan sitemiz, bu bağlamda özgün yayınlarını durmaksızın ziyaretçileriyle buluşturmaya kararlıdır.

Güzel Türkçemizin tüm yönlerini en iyi şekilde yansıtma temeline dayalı olan Sozler.org, bunu yaparken ziyaretçilerinin değerli görüşlerini de dikkate almayı ihmal etmemektedir. Bundan dolayı sitemiz, her ayrıntısı ziyaretçi eksenli düşünülerek oluşturulmuş ve her bakımdan ziyaretçilerin hoşnutluğu ön planda tutulmuştur. Öte yandan sitemiz, hiçbir kâr amacı gütmemekte ve tüm içeriklerini ücretsiz olarak kullanıma sunmaktadır. Sitemizin bütün hizmetleri, herkesin hiçbir kısıtlama olmaksızın yararlanabileceği hizmetler olup, sitemizin tüm içeriği insanlığın istifâdesi için hazırlanmıştır.

www.sozler.org, çıktığı bu kutlu yolda hedefinden şaşmadan yürürken, hiçbir zaman gündeme uyum sağlamaktan da geri kalmamaktadır. Popüler konuların sade ve akıcı bir dil ile işlendiği, birbirinden farklı yüzlerce konunun ilgi çekici bir anlatımla ele alındığı, tarihe damgasını vuran sözlerin de günümüze en iyi şekilde uyarlanarak yeniden yorumlandığı www.sozler.org, edebiyata yeni bir soluk getirmeyi ve söz sanatına farklı bir boyut kazandırmayı ilke edinmiştir. Hiçbir zaman bu çizgisinden sapmayacak olan sitemiz, özgün içerikleri ile her daim bu yönde kaliteli hizmet vermeye devam edecektir.