Ev Dekorasyon Fikirleri

 Ev Dekorasyon Fikirleri
Okunuyor Ev Dekorasyon Fikirleri

Ev Dekorasyon Fikirleri

Dekorasyon Hayal Gücünüzün Sınırlarına Bağlı Kalmamalı

Ev dekorasyonu salondan başlayıp yatak odasına, oradan da banyoya evi genel anlamda içerisine alan bir bütündür. Günümüzde her evde ya da iş yerinde şık bir aynadan daha fazla dekorasyon çözümleri arayabilirsiniz. Biblo ya da ayna kullanarak dekorasyonun iyi olduğunu düşünebilir hatta bu durum içinize bile sinebilir. Tüm bunlardan daha fazlasının olduğunu da biliyor muydunuz?

Ev dekorasyonu sınırsız hayal gücüne dayanan ve bitti demeden bitmeyen bir sektördür. Dekorasyon bazen basit bezende zor bir işlemdir. Hiç anlam veremediğiniz bir aksesuar ile evi baştan yaratabilirsiniz. Bu sektörde öncelik göze hitap etmesi sonrası kullana bilirliktir. Mekânınız da derinlik yaratacak küçük evinizi geniş gösterecek bir dekorasyon ile hem göze hem de kullanışı bir deneyime hitap edebilirsiniz.

Evi Geniş Gösteren Dekorasyon

Öncelikle dekorasyona ek olarak duvar boyası yapma şansınız var ise açık renklerde bir boya ile eve derinlik sonrasında ayna aksesuarları ile eve her anlamda genişlik kazandırabilirsiniz. Büyük ve gereksiz objeler mekânı daraltacağı için bu tür objelerden uzak durmanızı öneririz. Ev Dekorasyonu sitelerinde farklı modeller ve konseptlere bakıp kafanızda sınırları zorlayan seçenekler görebilirsiniz.

Ev dekorasyonu tabi ki genel ve köklü bir kelime bunun alt dallarına da bakalım mesela Banyo Dekorasyonu banyo genel anlamda kişisel kullanım olduğundan rahat ve pratik kullanım olarak tercih edilmesi gerekmekte. Banyonuz küçük denilebilecek bir alana sahipse duşakabin ve Hilton lavabo ile hem güzel bir tarz yakalayabilir hem de küçük alanınızda pratik bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Salon Dekorasyonu aslında en önemli kısımdır. Bir eve not verilecekse ilk olarak Salondan başlamak mantıklı olacaktır. Son zamanlarda şaşalı avizeler altın varaklı koltuklar şık merdivenler tercih meselesiyken şimdilerde ise anlamsız bir ağaç parçasına verilmiş şekillerle bir avize, eskitme diyebileceğimiz mobilya tarzına dönüş ve daha çok beyaz ağırlıklı çerçevesi olan resimler uçuk soyut tarzı diyebileceğimiz tablolar ile ferah geniş göze hitap eden bir salon konsepti oluşturabilirsiniz.

İşte Dekorasyon dediğimizde genel anlamda hayal gücünüzün sınırlarına bağlı kalmadan içinize sinen herkes tarafından beğenilecek şık tasarımları ortaya çıkarmak ve bu tasarımlara her baktığınızda iyi hissetmek için Sitemize göz atmayı unutmayın.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle