Eşe Güzel Sözler

 Eşe Güzel Sözler
Okunuyor Eşe Güzel Sözler

Eşe Söylenecek En Güzel Sözler

İçerik: Eşe Güzel Sözler Kısa, Eşe Güzel Aşk Sözleri, Eşime Güzel Sözler, Eşinizi Etkileyici Sözler, Eşe Güzel Şiirler, Eşe Duygusal Sözler, Eşime Dini Güzel Sözler, Eşe Söylenecek Güzel Sözler, Eşe aşk sözleri

Eşe Söyleyebileceğiniz ve birbirinden güzel aşk sözleri ile sevdiğiniz kişi ile aranızdaki bağı güzel seviyeye getirerek eşinizle daha güzel mutlu olabilirsiniz. Aslında bu güzel kısa sözler ile eşinize en güzel duygusal aşk sözleri ve romantik sözler, ve etkileyici sözler ile eşinizi bir tutam mutluluk verebilirsiniz. Sitemizde birbirinden güzel sözler ile tamamen eşe ve eşinizi hitap edicek farklı ve yeni sözler ekledik. Artık tüm siteleri bir kenara bırakıp, sitemizde kolaylıkla istediğiniz sözlere ulaşabilme imkanına sahip olabilirsiniz. İsterseniz sosyal medya hesaplarınızda kendi sayfalarınızdada paylaşım yapabilirsiniz.

Eşime En Güzel Sözler

Evlilik, bir ilişkinin gelebileceği son aşamadır. Hayatınızı birleştirdiğiniz insan, artık sizin öteki yarınız olmuştur. Eş olmak demek, sevdiğine bir ömür söz vermek demektir. Ne olursa olsun onun yanında olmak, hiçbir koşulda ondan vazgeçmemektir. Sağlam bir evlilik öyle dayanıklı temeller üzerine oturmuştur ki, sarsıntılar onu yıkamaz. Her yeni gün, sizin için yepyeni bir başlangıçtır, her sabah gülümseyerek uyanırsınız. Çünkü uyandığınızda gördüğünüz ilk kişi eşinizdir. Eve geldiğinizde omuzlarınızdan tüm günün yükü bir anda kalkar çünkü sizi eşiniz karşılar. Hiç zorlanmadan, huzurla uykuya dalabilirsiniz çünkü yanınızda eşiniz vardır. Eviniz sizin tek sığınağınız ve kendinizi en iyi hissettiğiniz yerdir. Çünkü yuvanızı yuva yapan, sizin eşinizdir. O imzayı attığınız için kendinizi şanslı hissediyor ve bunu her geçen gün yeniden hatırlıyorsanız, çok iyi bir seçim yapmışsınız demektir. Ne yazık ki herkes böyle bir eşe sahip olamayabiliyor. Bu yüzden iyi anlaşan çiftler birbirinin değerini bilmeli,

Bu Sözler de ilginizi çekebilir (Tıklayın)  Güzel Havalarla İlgili Sözler

Eşe En Güzel Aşk Sözleri

bir sorun olduğunda hemen çare bulmaya çalışmalıdırlar. Unutmayın ki, haklı olsanız bile sırf olaylar büyümesin diye alttan almanız, size bir şey kaybettirmeyecektir. Ancak her iki taraf da birbirine tolerans göstermezse ve kırıcı konuşmaya başlarsa, kıvılcım giderek büyüyebilir ve koca bir ilişkiyi yakabilir. Bu da gösteriyor ki, güzel sözlerin önemi gerçekten çok büyüktür. Bu bağlamda siz değerli okuyucularımızla, eşinize söyleyebileceğiniz güzel sözlerden bazılarını paylaşmak istedik. Eşiniz işteyken onu arayarak bu sözlerden birini söyleyebilir, ona gün arasında harika bir sürpriz yaparak motivasyonunu artırabilirsiniz. İnsanlık hali, bir tartışma olduğunda, eşinize bu güzel sözleri söyleyerek ortamı yumuşatabilirsiniz. Ya da ne zaman isterseniz eşinizle bu sözleri paylaşarak onu sevindirebilir, ilişkinize yeni bir soluk getirebilirsiniz. Şimdi karşınızda, eşe güzel sözler:

Eşe güzel sözler

Sen benim solmayan çiçeğim, batmayan güneşim, bitmeyen sevincim, silinmeyen yazımsın.

Sadece ten uyumu değil ki seninle aramızdaki. Sen benim ruhuma, kalbime dokunuyorsun. Hem de öyle bir dokunuş ki bu, hiç geçmeyecek bir iz bırakan.

Acıyorum senden önceki aşklarıma. Harcadığım zamana, verdiğim emeğe. Kendime de kızıyorum, seni neden daha önce bulmadım diye.

Aynı anda dört mevsimi yaşamak gibi seninle olmak, hem içimi ısıtıyorsun, hem de seni kaybedecek olma ihtimali üşütüyor beni.

Gülüyorum bazen kendi kendime, tuhaf tuhaf bakıyorlar bana. Nereden bilecekler ki senin gibi bir eşe sahip olduğumu?

Fırtınalarda, alaboralarda sığınağımsın. Çünkü biliyorum ki sen, yolun ortasında elimi bırakmazsın.

Benim doğum günüm, seninle evlendiğim gündür.

Biz seni çok seviyoruz, içimdeki çocuk ve ben… Bizi bırakma sakın, yoksa ıssız sokaklarda kayboluruz.

Yüreğimin taa derinliklerine sakladım seni. Kilitledim kapıları aşk anahtarıyla. Hem de öyle bir sürgü çektim ki, kimsenin gücü yetmez açmaya.

Bu Sözler de ilginizi çekebilir (Tıklayın)  Teyzeme Doğum Günü Mesajları , Sözleri

Güneş her sabah doğuyor, her akşam batıyor tekrar tekrar. Oysa sen, benim kalbime doğduğundan beri batmadın, batmayacaksın.

Dünyalara sahip olmak için çok zengin olmaya gerek yok. Senin gibi bir eşe sahip olmak yeter. Dünyayı dolaşmak için de gezgin olmaya gerek yok. Sen yedi iklimi yaşatıyorsun bana.

Geçmişe bakıyorum da, senden önce sadece nefes almışım ben. Oysa yaşamanın ne demek olduğunu, seninle anladım.

Biz seninle, bir saatin akrep ve yelkovanı gibiyiz. Birbirini tamamlayan iki parçayız. Akrebi olmayan saat ne işe yarar ki? Peki ya yelkovanı olmazsa, o saat gösterir mi doğruyu?

Sana verdiğim bir demet çiçek, senin bana verdiğin dünyalar dolusu mutluluğun yanında o kadar az kalıyor ki…

Sen, aşkın en güzel hâlisin. Sen aşkın ta kendisisin. Aşkın sözlükteki karşılığı senin adın. Sen geçici bir tutku değil, öylesine bir arzu değil, hayatımın merkezindeki tek kişisin.

Eşe aşk sözleri

Ne söyleyebilirim ki sana? Hangi kelimelerle anlatayım güzelliğini? Ya da bulabilir miyim sana olan aşkımı dile getirecek bir cümle? Hiç sanmıyorum… O yüzden yapabildiğim tek şey, içinde kaybolduğum gözlerine bakmak, bakmak, bakmak…

Aşk çiçeğini duydun mu hiç? Toprakta yetişmeyen, yaprakları olmayan… İşte o aşk çiçeği sensin.

Dipsiz bir deniz gibi seni sevmek. Dalgalar alıp götürüyor beni, kıyıdan çok uzaktayım. Ama ne gariptir ki, hiç üşümüyorum ve boğulmuyorum bu denizde. Bilakis, içimi açıyor benim, öylesine ferah, öylesine huzur verici.

Omzuna başımı yasladığımda, kendimi zırhlar giymiş, silahlar kuşanmış gibi hissediyorum. Çünkü kendimi en çok güvende hissettiğim yerdeyim: Yanında.

Seni her gördüğümde neden heyecanlanıyorum? Neden sen yokken seni düşünüyorum ki ben? Ben söyleyeyim mi, çünkü sana deli gibi aşığım. Evlilik aşkı öldürür derler ya, külliyyen yalan.

Bu Sözler de ilginizi çekebilir (Tıklayın)  Oğluma Doğum Günü Sözleri Kısa

Senden sonra hayatıma girebilecek tek kadın, kızımızdır sevgilim.

Sana bakarken coşuyor gönlüm. Bana her baktığında yüreğime akıyor aşk. Kaç kişi sahip olur ki böyle bir şansa?

İlk görüşte aşk, sadece filmlerde olur sanırdım. Seni görünce anladım ki, gerçekten oluyormuş. Üstelik ilk görüşte değil, her görüşte yeniden âşık oluyorum sana.

Kuyruklu yıldızları bilir misin? Yetmiş senede bir kez görülürlermiş onlar. İşte ben yıldızımı sende buldum.

Ne değeri olurdu ki, saraylarda olmamın. Eğer sen yoksan yanımda. Oysa sen varsan, tek göz oda bile, köşk gibi gelir bana.

Bu hayatta asla öğrenmek istemediğim tek bir şey var: Sensizlik.

Öyle bir düğüm ki bizimkisi, hiç çözülmeyecek kadar sağlam. Ellerimi tuttuğundan beri, üşümedi hiç ellerim. Gözlerime baktığından beri, ağlamadım bir daha.

Bize dair o kadar yaşanmışlık var ki, unutulmaz, asla unutulmaz. Ne çok şey sığdırdık kısacık bir zamana değil mi? Y ada bana kısa geldi bunca yıl, çünkü nasıl geçtiğini anlamadım bile zamanın, iyi ki benimlesin aşkım.

Gökkuşağımsın benim, sisli bulutlar dağıldı, dindi o sert rüzgarlar. Ve her yeri sardı ışığın, güzel kokun, nefesin…

Ellerin ısıtıyor ellerimi. Gözlerimin içi bana baktığında gülüyor. Kalbim zaten aşkınla dolu. Kafamın içindeyse hep sen… Kokun esir almış tenimi, kulaklarımın aradığı tek şey de, güzel sesin. Kısaca sen, benim gerçeğim, her şeyimsin.

Türkiye’de en iyi populer partner sitesinin tanıtımını yapıyoruz… İzmir İzmit Kadıköy Kağıthane Kartal Kayaşehir Kocaeli Kayseri Konya Kozyatağı

Yorum Yap
Yapılan Yorumlar
20
 • Eşime en güzel sözler
  Eşime en güzel sözler
  ziyaretci
  2 sene önce

  Eşime Güzel Sözler Sözylemek beni her zaman mutlu ediyor. Amaç sevdiğine en güzel sözler söylemek oluyor. Eşe en güzel duygusal sözler Söylemek onu mutlu etmenin bir anlamı olması gerekmektedir.

  Cevapla
  3
 • EşimeGüzel Sözler kısa
  EşimeGüzel Sözler kısa
  ziyaretci
  2 sene önce

  Aralarından seçip aldım sevgilime yazarım arada sırada teşekkürler 😀
  Eşime en güzel sözler Gönderdim. Hakikaten tamamı güncel sözler. Hiçbir sitede bulunmayan sözler.

  Cevapla
  2
 • eşime sözler
  eşime sözler
  ziyaretci
  2 sene önce

  Eşe Güzel Sözler, Belkide eşe söylenecek en güzel sözler olabilir. Ama içimizden geldiği kadar eşimize en güzel sözleri kalpten söylemeliyiz.

  Cevapla
  3
 • eşe güzel sözler
  eşe güzel sözler
  ziyaretci
  2 sene önce

  Eşe güzel sözler, eşime en güzel sözler ile sevdiğim kişi için en güzel sözleri burdan aldım. Şimdi başka bir dünya ile sevdiğimi anladım

  Cevapla
  2
 • Nevşehirli
  Nevşehirli
  ziyaretci
  2 sene önce

  Her birini her gün ayrı ayrı eşime göndereceğim. Eşe yapılacak güzel sözler çok harika olmuş. Birde fazla olması seç beğen paylaş gibi olmuş.

  Cevapla
  2
 • RahuL
  RahuL
  ziyaretci
  2 sene önce

  10 numara güzel sözler herzaman kullandıgım bir site ve herkese tavsiye ederim teşekkürler paylaşım sözleri icin

  Cevapla
  3
 • Modagunesi
  Modagunesi
  ziyaretci
  2 sene önce

  Eşe güzel davranmak güzel söz söylemek gerek kırmadan incitmeden.. 🙂

  Cevapla
  2
 • Burkek
  Burkek
  ziyaretci
  2 sene önce

  “İlk görüşte aşk, sadece filmlerde olur sanırdım. Seni görünce anladım ki, gerçekten oluyormuş. Üstelik ilk görüşte değil, her görüşte yeniden âşık oluyorum sana.”
  bu söz çok hoşuma gitti buna benzer sözler varsa paylaşın teşekkür ederim

  Cevapla
  3
 • mydey
  mydey
  ziyaretci
  2 sene önce

  Harika bir paylaşım, eşinize güzel sözler bulmak için güzel bir arşiv olmuş.

  Cevapla
  3
 • katzeCreative
  katzeCreative
  ziyaretci
  2 sene önce

  Msn zamanlarından kalma anılar canlandı gözümde. teşekkürler

  Cevapla
  2
 • Ersin
  Ersin
  ziyaretci
  2 sene önce

  Sitedeki sözler hem anlamlı hemde gayet etkili, diğer sayfaları da inceleyin derim

  Cevapla
  3
 • Mehmet
  Mehmet
  ziyaretci
  2 sene önce

  Msn kullandığımız zamanlar aklıma geldi. Ne dinliyorum kısmına bu tarz güzel aşk sözleri yazardık 🙂

  Cevapla
  2
 • Frein
  Frein
  ziyaretci
  2 sene önce

  Eşe güzel sözler adına şahane bir paylaşım olmuş. Bazen günaydın mesajlarında bazen instagram hikâyelerinde kullanıyorum

  Cevapla
  1
 • Serhat Akın Boybeyi
  Serhat Akın Boybeyi
  ziyaretci
  2 sene önce

  Çok güzel sözler bunlar, eşime dile getirmeye başladım bile ?

  Cevapla
  1
 • Murat
  Murat
  ziyaretci
  2 sene önce

  eşe güzel sözler paylaşımlarını umarım ilerde kullanabileceğim bir eşim olur. Şimdilik sadece okumak ve onu düşünmekle yetiniyorum.

  Cevapla
  1
 • kasirga098
  kasirga098
  ziyaretci
  2 sene önce

  2 sözü aldım kenara koydum lazım olur 🙂

  Cevapla
  2
 • Selim
  Selim
  ziyaretci
  2 sene önce

  Sadece eş olarak sınırlamamak gerek, kız/erkek arkadaş, değerli bir arkadaş için de kullanılabilir. Eşe güzel sözler arayanlar için de güzel bir çalışma olmuş. Ellerinize sağlık.

  Cevapla
  1
 • Arifcan
  Arifcan
  ziyaretci
  2 sene önce

  Bu tür sözleri tek bir sitede toplamak mutluluk verici. Eşe söylenecek en güzel sözleri burada bulabiliyorum

  Cevapla
  1
 • Eşime Sözler
  Eşime Sözler
  ziyaretci
  2 sene önce

  Ah güzel eşim..bu ve bunun gibi binlerce söz sana az kalır.En güzel aşk sözlerini eşime buradan yolluyorum.Teşekkürler.

  Cevapla
  2
 • Eşe Sözler
  Eşe Sözler
  ziyaretci
  2 sene önce

  Belkide mutluluğumuzun en güzel sizgesi sensin canım eşim. Sen olmasan bu baharın ve bu kışın geçmeyeceğini biliyorsun. Biricik Eşim. Eşime En güzel Sözleri Burdan Yolladım. Teşekkürler.

  Cevapla
  1
Giriş Yap
Yazı Ekle