Dedeye güzel sözler

 Dedeye güzel sözler
Okunuyor Dedeye güzel sözler

Çocukluğunda dedesiyle vakit geçirebilmiş şanslı kişilerden biriyseniz onunla ettiğiniz kavgaların, düzenlediğiniz ufak çaplı gezilerin (market, çarşı vb.), birlikte televizyon izlemenin vermiş olduğu hissi anne ya da babalarınız ile asla alamadığınızı fark etmişsinizdir. Dede-Torun ilişkisi diğer hiçbir ilişkiye benzemediği gibi dedeleriniz sizinle vakit geçirirken hayatlarının en mutlu anlarından birisini yaşadığını gizlemeyi de pek başaramaz ve bu mutlulukları yüzlerine yansır. Bizler için her şeyi göze alabilecek dedelerimize hiç beklemedikleri bir anda söyleyeceğimiz sözler oldukça etkileyici olabilir. Dede sözleri arasından dedeniz ile ilişkinizi anlattığına inandığınız bir sözü öğrenerek dedenize söylemeniz onu normalde olduğundan çok daha fazla mutlu edecektir.

Halihazırda yaşlarının da vermiş olduğu bir duygu yoğunluğu ve hayat tecrübesi nedeniyle dedeye güzel sözler söylemek onları normal bir insanın olacağından çok daha fazla etkileyecektir ve bambaşka bir duygu içerisinde çoğu zaman mutluluktan gözlerinin dolacağı duygusal anlar yaşamanıza imkân tanıyacaktır. Çocukluğunuzda sizin yanınızda olan yeri geldiğinde en iyi arkadaşınız, yeri geldiğinde abiniz ya da babanız olan dedelerimiz her zaman iyi sözler duymayı hak ediyor. İlerleyen yaşlarda karşılaşacağımız birçok senaryo için bizlerle hayat tecrübelerini paylaşan dedelerimiz her an mutlu olmayı hak ediyor. Sevgimizi her daim onlara hissettirmeli ve yüzlerindeki mutluluğu her an koruyabilmeliyiz. Sizler için oluşturmuş olduğumuz sayfada dedelerimiz ile paylaşabileceğimiz yüzlerce güzel söz yer almaktadır.

Dede sözleri

Sen tanıdığım en tatlı ihtiyarsın aslında sen ihtiyarda değilsin. Bedeni yaşlı ama ruhu genç, dinamik yaşama dolu birisin. Seni çok özledim dedeciğim.


Bizler senden ne kadar çok uzakta da olsak seni her zaman seveceğiz. Sen her zaman benim en çok sevdiğim yaz tatili arkadaşım olacaksın.


Herkesin kendine örnek aldığı, yaşamı ile herkesi kendine hayran bırakan mükemmel bir insandır benim dedem. Benim dedem dünyanın en iyi kalpli insanıdır.

Bu Sözler de ilginizi çekebilir (Tıklayın)  Gönül Alma Sözleri, Gönül Alma Mesajları, Gönül Alıcı Mesaj

Seni düşündüğüm zaman içim tarifsiz duygular kaplıyor. Yerimde duramıyorum, seninle yeni maceralara açılmak için çok heyecanlıyım.


Dünyanın en tatlı insanıdır o. Bakmayın yaşlı gibi göründüğüne, onu yüreği 25 yaşında bir delikanlının yüreği gibi yaşam doludur. Torunun mutluluğu için kendi mutluluğundan geçen fedakar bir adamdır


Babam her zaman derdi dedeniz gibi biri olsam o bana bu dünya da yeter de artar bile derdi. Bende babam gibi senin gibi olmaya söz verdim. Seni çok özledim dedem.

 

Dedeye güzel sözler

Dünyanın en tatlı insanıdır o. Bakmayın yaşlı gibi pekguzelsozler.com göründüğüne, onu yüreği 25 yaşında bir delikanlının yüreği gibi yaşam doludur. Torunun mutluluğu için kendi mutluluğundan geçen fedakar bir adamdır. O öyle iyi bir insandır ki size anlatamam, tarif edemem bunu.


Her yazımı senin yanında geçirdiğim o güzel günler hiçbir zaman aklımdan çıkmaz. Seninle birlikte bahçede çalışmak, seninle yorulmak ve seninle dinlenmek ne güzeldi dedeciğim. Seni çok özledim yaz tatili başlar başlamaz yanındayım.

Yüreği güzel dedeciğim, her yaz tatilinde yanına geldiğimde çocuklar gibi şımarıyorum. Sizi çok özledim dedeciğim.


Dön artık dedeciğim biz çok özledik, senin de bizi özlediğini biliyoruz.


Senin küçük tatlı torunun artık yanına gelmek istiyor. Bizi bırakma ömür boyu yanında olalım.


Hayatta yapayalnız kaldım, bir tek sen varsın koca çınar gibisin.


Kalbi güzel, kendi güzel dedem, ömrün hep güzelliklerle dolsun.


Allah’ım seni başımızdan eksik etmesin. Sağlıklı ve huzurlu mutlu bir yaşamın olsun.


Torunun hayattayken seni çok seviyordu sende sev dedecim.


Dön artık dedecim torunun seni özledi.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle