Anne adaylarına söylenecek sözler

 Anne adaylarına söylenecek sözler
Okunuyor Anne adaylarına söylenecek sözler

Dünya üzerinde bir insanın karşı karşıya kalabileceği en güzel ve kutsal şeylerden birisi anneliktir. Bir evlat doğurmak, karnında bir can taşımak tarif edilemez bir duygudur. Bu süreçte anne adaylarını rahatlatmak, onları sakinleştirmek için söylenebilecek birçok güzel söz bulunmaktadır. Anne adaylarına söylenecek sözler onların bu mutluluğunu katlamanıza yardımcı olacaktır.

Hamilelik sürecinde yoğun bir duygu karmaşası yaşayan anneler, bu süreçte sevdiği ve değer verdiği insanlardan güzel sözler duymaya ihtiyaç duyarlar. Değer verdiğiniz, karnında bir canlı taşıyan anne adaylarına söylenecek sözler arayanlar için bu yazımızı hazırladık. Hamilelik sürecinde her şeye daha fazla dikkat eden anneler gerek doğum öncesi gerekse doğum sonrası ile ilgili devamlı araştırma yaparak kendilerini strese sokabiliyor.

İlk defa anne olmaya hazırlanan ve hamileliğinin ilk aylarında olan bir anne henüz çocuğunun cinsiyetini dahi bilmemesi nedeniyle çok heyecanlanmaktadır. Dünyaya bir kız çocuğu mu yoksa erkek çocuk mu getireceği merakıyla geçireceği bir 16 haftanın ardından çocuğunun cinsiyetini ultrason ile öğrenebilmektedir. Peki, bu süreçte annelerimizi mutlu etmek için hangi sözleri söyleyebiliriz?

Anne Adayları İçin Güzel sözler

”Dünyanın en tatlı bebeği, yeni yaşama merhaba! Sağlık ve başarı dolu bir hayat senin olsun.”


”İçinde büyüyen; minicik eller, minicik ayaklar ve minicik bir kalp var. Tebrik ediyorum canım.”

”Canım seni ve eşini çok çok tebrik ediyorum. Miniğinizi hayırlısıyla kucağınıza almanızı diliyorum.”


”Tebrikler! Allah hayırlı evlatlardan, salih kullardan eylesin! Allah analı-babalı büyümeyi nasip etsin.”


”Tebrik ediyorum canım. Sağlıcakla kucağınıza alırsınız inşallah. Darısı diğer isteyen herkesin başına.”


”Kıymetli arkadaşım, uzun zamandır duymayı heyecanla beklediğimiz haberi bizlere nihayet verdin. Allah tamamını erdirsin.”


”Çok heyecanlıyım, baba olmanın böylesine mutluluk ve eşsiz bir duygu olabileceğini düşünmemiştim. İyiki varsın karıcım.”

Bu Sözler de ilginizi çekebilir (Tıklayın)  Z Kuşağı İle İlgili Sözler, Z Kuşağı Sözleri

”Dünyanın en özel duygularından biri olan “BABA”lık duygusunun mutluluğunu tüm hayatın boyunca yaşaman dileğiyle..”


”Dokuz ay içeride yatacak ve bir ömür dışarıda yanınızda yatacak olan bebeğinizi kocaman öpücüklere boğuyorum. Mutluluğunuz daim olsun.”


”Yeni bir aile ferdi daha aramıza katılmak için gün sayıyor. Eşine, sana ve doğacak bebeğine sağlık, mutluluk ve huzur diliyorum canım. Tebrik ederim.”


”Eşsiz gözlerini hayata açan güzel melek, dilerim hayatta her şey minik yüreğinin istediği gibi olur ve seni kötülüklerden uzak bir yaşam bekler.”


”Minicik ellerinin hayatınıza renk katması, sıcacık gülüşünün hayatınızı ısıtması ve en önemlisi ilk adımını atacağı günün heyecanı evliliğinize can katsın diyorum. Tebrik ederim.”


”İki kişi adım attığınız bu yolun bütün zahmetlerine katlanıp, artık üç kişi olarak devam edeceğiniz hayatınızda size ve yeni doğacak bebeğinize ömür boyu mutluluklar diliyorum.”


”Gün nasıl doğuyorsa her sabah, evladınız da doğsun defalarca günden güne sağlıkla. Büyüyüp görülecek bir dünya var önünde, ailesi yanında oldukça büyüyecektir sevgiyle. Allah sağlıklı uzunca ömürler versin.”


”Tebrikler canım, Allah sağlıklı eli ayağı düzgün bir evlat nasip etsin. Rahat bir hamilelik ve rahat bir doğum nasip etsin inşallah. Allah tüm isteyenlere nasip etsin.”


”Dünyanın en güzel duygusudur bir can dünyaya getirmek ve o canı sevgiyle büyüterek geleceğine yetiştirmek. Anne ve baba olmanın verdiği heyecanı biliyorum, sizin bu kıymetli heyecanınızı paylaşıyorum dostlarım.Sizi tebrik ederim!”


”Bebek sahibi olmanın en güzel yanı nedir bilir misin? Onun minik ellerinin senin büyük ellerine sığması. Yüzünde göreceğin gülücükler. İlk kelimesini söylerken buna şahit olmak ve daha birçok şey. Bu özel anlara şahit olabilmeniz için dualarım sizinle dostlarım.”


Eşim Benzerim Yoktu Benim. Eşimi buldum! Benzerimi Bekliyorum…

Bu Sözler de ilginizi çekebilir (Tıklayın)  Biyografi sözleri

Onu beklemek; heyecan, mutluluk, merak, sabırsızlık, özlem…


İçimde büyüyen; minicik eller, minicik ayaklar, ve minicik bir KALP var.


Anne olmak… Onunla birlikte yeniden çocuk olmaktır…

Dünyanın en güzel bekleyişidir, onu beklemek…


Hayat eşimle değişti kızımla güzelleşti.


Anne olmak, o minik ellerin, minik ayakların her bir kıvrımını ezberlemek demektir.


Anne olmak, yumuşacık bir kalple, her sıkıntıya dağ gibi durmaktır.

”…… bebek ile sağlıklı mutlu nice güzel yıllar dilerim.”


”Tebrikler canım hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah.”

”Bebeğinizle beraber sağlık ve mutluluk dolu yıllar dileriz.”


”Bebeğimize hoşgeldin diyor, sağlık ve mutluluklar diliyoruz.”

”….. ailesinin yeni bireyine hoş geldin der uzun ömürler dilerim.”

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle